Sesja, sesja czyli brak czasu i ochoty na wpisy kulinarne

Weekend zapowiada się ciężko, dwa egzaminy, prezentacja, robienie kolejnych prac i czytanie i jeszcze raz czytanie wielu książek, aby zaliczyć sesję, zdać pięknie egzaminy. Mimo to chciałabym wam podać link do podstawowych różnic między psami a kotami. Ubawiłam się i ile w tym prawdy. Z autopsji znam szczególnie obrazek kota , który rano budzi swoją panią. Czyli ukochany kotek w akcji mówiący daj jeść, daj jeść, daj jeść ! ;) Miłego oglądania i udanego weekendu ! :)
bon appetit

Komentarze

 1. Sesja... znam ten ból. A co do kota to faktycznie Stilo też nas budził "prosząc" o śniadanie. Wchodząc na głowę, ciągnąc za włosy itp ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie łączę się z Tobą w bólu Em ;) przetrwamy i wszystko będzie do przodu :) Tak Nitka jest urocza w tym swoim rytuale, który odstawia Nam codziennie rano. Teraz jak jest już prawie rocznym kotem ma trochę litości i atakuje Nas jak usłyszy,że się odzywam czyli już albo nie śpię albo się budzę. Dobrze wie kto jest jej otwieraczem do konserw ;)

   Usuń
 2. Mam obydwa egzemplarze do obserwacji w domu. Wszystko to szczera prawda!
  Na pewno zaliczysz sesje z palcem w... nosie (oczywista).
  :))) A ja bede trzymac kciuki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja niestety w tej chwili mam tylko kota ale z czasem jak się wszystko unormuje w moim i Naszym życiu przyjdzie czas też i na psa a może nawet dwa ;)

   Nie dziękuję ! :))

   Usuń
 3. Ucz się Moniczko ucz, ale jedzcie coś oboje z M., żebyście nie padli. Właściwie przy takiej ilości nauki to więcej jedzonka trzeba :-) Żebyś tylko z braku czasu sobie /zamiast Nitce / konserwy nie otworzyła : -)))
  Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ,Żebyś tylko z braku czasu sobie /zamiast Nitce / konserwy nie otworzyła : -))), nie grozi Aniu ! ;) Nitka nie da sobie jedzenia zabrać dzisiaj od 5:30 walczyła, aby Nas podnieść z łóżka, Mały upierdliwiec z Niej :D Co do jedzenia i gotowania, codziennie gotuję tylko nie mam weny twórczej na zdjęcia i wpisy. Mam tzw kulinarnego lenia na blogu :)

   całuję ! ;)

   Usuń
 4. ehhh u mnie tez sesja. caly tydzien procz pkiatku egzaminy -.-

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzymamy kciuki :D
  Po obejrzeniu tych różnic stwierdzam ze w mojej Furii to drzemią dwa stwory kot i pies ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tak jak w Nice chociaż więcej ma z kota niż z pasa cech ;)

   Usuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze :)